Märdian Werkzeug und Maschinenbau - pomieszczenia
METRYCZKA    

METRYCZKA

märdian Werkzeug- und Maschinenbau GmbH
In den Birken 21 b
D 66999 Hinterweidenthal
T ++49 (0) 6396 / 92 11-0
F ++49 (0) 6396 / 92 11-22
info@maerdian.com
www.maerdian.com

Dyrektor zarządzający/udziałowiec Franz-Josef Märdian
Sąd Rejestrowy Zweibrücken HRB 23199

Identyfikator dla podatku obrotowego/podarku VAT
DE149590445


Dziękujemy.

Za koncepcję i projekt graficzny
Annette Bucerius Konzept & Design, Düsseldorf.
www.annette-bucerius.de

Za zdjęcia
Ariane Gehlert Photography, Düsseldorf
www.arianegehlert.de

Annegret Wiese, Lemberg
anne.wiese@gmail.com,

Siegfried Himmer†, Köln.

Za klipy wideo
referenz film GmbH, Bergrheinfeld.
www.referenzfilm.de


Informacja prawna

Dziękujemy za wizytę w naszej witrynie internetowej oraz zainteresowanie produktami firmy märdian Werkzeug- und Maschinenbau GmbH.

Ta witryna internetowa została stworzona z maksymalna starannością. Mimo to nie możemy zagwarantować bezbłędności i dokładności zawartych w niej informacji.

Użytkownik korzysta z tej witryny internetowej na własne ryzyko. Wykluczona jest wszelka odpowiedzialność cywilna za szkody i szkody następcze, wynikłe bezpośrednio lub pośrednio
z dostępu oraz korzystania z niniejszej witryny internetowej. W przypadku, gdy w niniejszej witrynie znajdują się łącza do innych stron internetowych, prowadzonych przez osoby trzecie, märdian Werkzeug- und Maschinenbau GmbH nie ponosi odpowiedzialności za znajdujące się na nich treści.

© 2014 www.maerdian.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Układ graficzny, tekst, zdjęcia i klipy wideo oraz ich rozmieszczenie w witrynie internetowej märdian Werkzeug- und Maschinenbau GmbH są chronione prawem autorskim. Treści niniejszej witryny internetowej nie wolno w celach komercyjnych kopiować, rozpowszechniać, zmieniać ani udostępniać osobom trzecim.

Zastrzegamy sobie prawo do częściowej lub całkowitej zmiany i/lub zaniechania prowadzenia niniejszej witryny internetowej w dowolnym czasie i wedle własnego uznania. Nie jesteśmy zobowiązani do uaktualniania tej witryny internetowej. Witryna jest uaktualniania wedle naszego uznania.